про нас
команда
контакти
проекти
виставки
відео програми
взаємодія
лекції
тексти
інтерв’ю
| рус | eng |Команда


Засновник
Юрій Кручак – художник, учасник багатьох українських і міжнародних проектів, ініціатор artist-run space Відкритий простір. Роботи Юрія Кручака у публічному просторі трансформують глядачів у акторів, створюючи спільноту, поведінка та взаємодія якої дають підґрунтя для інтерпретації та виявлення соціальних структур у міському середовищі. Живе і працює в Києві, Україна.

Співзасновник
Юлія Костерєва – художник. В своїх роботах Юлія звертається до «буття» покинутих об'єктів, просторів і територій та потенціалу їх подальшого використання. Вона зацікавлена дослідженням взаємовідносин людини і матеріального світу через художні практики. Живе і працює в Києві, Україна.

WEB консалтинг
Олексій Веселкин – більше 10 років розробляє та розвиває успішні WEB проекти, є незалежним консультантом в галузі побудови мережевих інформаційних ресурсів. З 2007 року сприяє розвитку платформи Відкритий простір. Живе і працює в Києві, Україна.

Літературний редактор
Марія Прокопенко – кілька років займається журналістикою, пише для газет «День» і «Голос України». Захоплюється музикою і читанням мемуарів. Зацікавлена в налагоджені контактів між суспільством та сучасним мистецтвом, оскільки вірить, що це зробить людей більш чуйними. З 2013 року допомагає редагувати матеріали для платформи Open Place. Живе та працює в Донецьку, Україна. 

Партнери
Кент Хансен (Kent Hansen) – художник, є ініціатором міжнародної взаємодії між мистецтвом і організаціями. Він також є засновником (1998) і організатором проекту, що досі триває Демократичне нововведення (Democratic innovation). Живе і працює в Копенгагені, Данія.

Юлія Усова – куратор, живе і працює в Києві, Україна та Стокгольмі, Швеція. Здобувши вищу економічну освіту, і практичний досвід в області корпоративного PR / маркетингу, маючи великий інтерес до мистецтва і культури, Юлія Усова закінчила магістратуру університету Стокгольма у 2008 році за програмою Міжнародний Кураторський Менеджмент. Її офіційна позиція як куратора, також супроводжується проектами і концепціями, які, здавалося б, не мають прямих зв'язків з кураторством, але які, як вона відчуває, відіграють важливу роль у розширенні поняття і ролі, так як розширюють діапазон можливостей у галузі мистецтва.


За детальною інформацією

звертайтесь за ел. адресою або телефоном
ел. адреса: info@openplace.com.ua
тел.: + 3 8 050 186-90-95

Приєднуйтесь до нас