Відкритий заклик

 

 

Re-public of culture workers (Республіка працівниць/ків культури)

Кінцевий термін подання заявок:
01 серпня 2022 року.

Відкритий заклик для художниць/ків та практикинь/ків культури з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України.

Дати програми: 19 вересня – 10 жовтня 2022 року
Місце проведення: Кишинів, Молдова
Програма покриває: міжнародний авіапереліт, проживання, добові, а також витрати на реалізацію проектів у рамках практичної частини програми.

 

3-тижнева творча лабораторія в Casa Zemstvei (Будинку Земств) у Кишиневі, відкрита для художників та практиків культури з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України, чия діяльність включає широкий спектр ідей, методів вираження та дій, пов’язаних зі сферами: образотворчого мистецтва, дизайну, перформансу, медіа-мистецтва, кіно, архітектури, дослідження чи соціальної дії.

Робота в рамках лабораторії що буде, фокусуватися на темі самоорганізації, буде спрямована на пошук відповіді, на питання — як ми, спільно, можемо долати роздробленість і фрагментацію, бар’єри, які руйнують цілісність особистості та суспільства, що переживає кризові часи. Лабораторія спрямована на пошук можливих моделей суспільства та створення стійкості в міжнародному культурному співтоваристві за допомогою альтернативних культурних інфраструктур.

Програма складається з двох блоків: теоретичного та практичного. Теоретичний блок включає семінари та презентації, знайомство з контекстом Кишинева, зустрічі з активістами та дослідниками, знайомство з громадськими та мистецькими організаціями Молдови. Практичний блок буде спрямований на створення мистецьких проектів у співпраці із спільнотою з Casa Zemstvei з Кишинева, а також із місцевими організаціями та ініціативами.

Casa Zemstvei (Будинок Земств) Створений у 2012 році, Культурний центр Casa Zemstvei став функціонувати як незалежна платформа, заснована на інклюзії, відкритості, доступності та самоорганізації. Він сприяє диверсифікації культурного життя Кишинева та пропонує нове розуміння тієї ролі, яку культура та громадянська активність можуть розвивати у Молдові.

Організатори програми: Asociația Oberliht (Кишинів, Молдова) у співпраці з Платформою міждисциплінарних практик Open Place (Київ, Україна) та Art Prospect Network за фінансової підтримки CEC ArtsLink. 

Партнери в Кишиневі: Коаліція Незалежного Культурного Сектору із Республіки Молдови, Moldox Association, мистецька спільнота з Casa Zemstvei

Для участі в конкурсі заповніть аплікаційну форму зручною для Вас мовою:
Українська
Англійська
Російська