Левова Доля

Проект встановлює зв’язки між вигадкою, бажанням і реальністю; між пропагандою, казкою і приватною історією, показуючи час як сталу структуру, наповнену об’єктами різних ідеологічних систем.

Проект Левова Доля показує час як сталу структуру, заповнену об’єктами різних ідеологічних систем і пропонує здійснити ментальну  мандрівку, з теперішнього в минуле і назад. Основою для ревізії стають реальні історії сімей, що приручили диких тварин. В проекті суб’єктом стає тварина, від імені якої ведеться розповідь, що дає можливість  подивитись на реальність з іншої точки зору.

Інсталяція Левова Доля включає колекцію діапозитивів і слайдів, вироблених державними компаніями та приватними особами у період з 50-х до 2000-х років, а також сучасні історії.  Інсталяція базується на перетині реальних фактів і художнього вимислу, дає можливість побачити в одному просторі події  які відбувалися раніше, тепер і після. Інсталяція деформує зв’язок між об’єктами, зображеннями та текстами, і забезпечує соціологічний аналіз структури повсякденного життя.

Виставки:

Вілла Совєтіка
Конш, Швейцарія
Musee d’Ethnographie de Geneve | Conches
2 Жовтня 2009 – 20 Червня 2010
Ступінь Залежності
Вроцлав, Польща
Галерея Awangarda BWA
19 Серпня – 02 Жовтня 2016