Архітектура Можливостей це прикладне дослідження спрямоване на розробку стратегії діяльності мистецької інституції, де суспільство є співтворцем загальних цінностей, мистецьких явищ і культурного контексту, та побудову об’ємно-просторової концепції такої інституції.
Серія робочих зустрічей Архітектура Можливостей, мала на меті започаткувати нову практику співпраці представників різних активістських соціальних, мистецьких і фахових спільнот при розробці концепції багатофункціонального культурного центру. Резюмувати проведені обговорення можна таким чином: активісти мислять центр як інституцію, де будуть вибудовуватися горизонтальні зв’язки між різними запрошеними спільнотами. Вони схиляються до моделі кластеру, в якому кожна запрошена організація матиме можливість працювати мінімум 2-3 роки. Мистецька спільнота вважає що зв’язки можуть вибудовуватися вертикально. Також має бути створена незмінна “сервісна структура”, яка модеруватиме роботу спільнот у центрі. Культурні менеджери також бачать необхідність створення сервісної структури, яка, при цьому, буде самостійною, і зможе координувати роботу декількох культурних центрів. Мешканці Києва, розуміють центр як місце зустрічі різних спільнот. Всі чотири групи зійшлися на тому, що, однією з головних функцій центру повинна бути освітня функція, а також, що центр має стати місцем вироблення нової ідентичності.
Почавшись як локальна подія, проект Архітектура Можливостей переріс в глобальне дослідження роботи всередині суспільства і з суспільством по створенню зв’язків і смислів.